Wszystko o zdrowej diecie. Dieta dla Ciebie. Jaka powinna być Twoja dieta?
Blog > Komentarze do wpisu

Zaklinacz wagi

Witam ponownie po przerwie. Dzisiaj chciałem Wam polecić drodzy czytelnicy nową publikację na temat odchudzania i pozbywania się niewłaściwych nawyków żywieniowych.

"Zaklinacz wagi" Rafał Kraśnicki

Zaklinacz wagi - publikacja

Jest to książka na temat odchudzania się z radością. Zrzucanie kilogramów wydaje się zadaniem ponad nasze siły, jest jednak wiele osób, które świetnie sobie z tym radzą i ich nowe sylwetki od lat wyglądają doskonale. Jeśli chcesz poznać sposób na taki sukces, autor książki z przyjemnością wyjaśni Ci, jak to zrobić, przeprowadzając przez wszystkie niezbędne aspekty zarządzania wagą.


OD AUTORA:

W moim 10-letnim doświadczeniu w treningu, prawidłowym odżywianiu, regeneracji i stosowaniu narzędzi psychologii nauczyłem się między innymi jednej ważnej rzeczy. Poznałem sekret zarządzania wagą. Jest to niezwykle interesujący i wciągający temat.

Sekret ten jest taki, że nie ma żadnego sekretu, jest tylko ciężkie nieraz zmaganie się z samym sobą. Nie istnieje droga na skróty. Ta praca ma też wymiar satysfakcji, euforii oraz pasji. Dążenie do lepszej sylwetki nie musi być przykre, tak jak i dieta nie musi oznaczać ograniczania zjadanych pokarmów.

Poradnik pisałem na podstawie badań naukowych z zakresu żywienia, treningu oraz psychologii, a przede wszystkim własnego doświadczenia i zdobytej fachowej wiedzy na temat tego, jak funkcjonuje ludzki organizm. Konsultuję się również z wicemistrzem kulturystyki weteranów 2007 - Wojtkiem Wasilewskim.

W mojej książce znajdziesz gotowe do zastosowania praktyczne porady, techniki i ćwiczenia ukierunkowane na zarządzanie swoją wagą poprzez trwałą zmianę jakości życia, nawyków i wyborów osobistych. Książka skierowana jest do osób pragnących nabyć umiejętności zarządzania wagą poprzez zmianę myślenia, przekonań i nawyków związanych z żywieniem oraz aktywnością fizyczną. Książka napisana jest prostym językiem, by osoba nieobeznana w temacie mogła łatwo zastosować zawarte w niej informacje, porady, wskazówki i ćwiczenia.

środa, 05 stycznia 2011, skutecznadieta
Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach? Zamów newsletter. Kliknij na skrzynkę pocztową w prawej szpalcie bloga.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: WAGI PRZENOŚNIKOWE, *.torun.mm.pl
2012/02/29 00:05:38
Cześć!
Wporzo witryna
Potrzebowałem ale powyższy blog mnie mocno zainteresował
Naprawdę ok.
WAGI
SYSTEMY DOZUJĄCE
WAGI